Kadın Sitesi

Rüyada Eşini Gelinlikle Görmek

Rüyada Eşini Gelinlikle Görmek

Rüyada eşini gelinlikle görmek oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Eşini gelinlik içerisinde gören erkeğin işlerindeki başarısı artacak, makam mevki sahibi olacak ve maddi yönden oldukça rahatlayacak demektir. Ayrıca rüyada eşini gelinlikle görmek kişinin hayatı boyunca mutlu yaşayacağı ve sorunsuz bir hayatı olmasından dolayı ömrünü güzellikler içerisinde geçireceğinin de işaretidir. Ayrıca bkz: Rüyada Evlilik Teklifi Almak

Rüyada Eşini Gelin Olmuş Görmek

Rüyada eşini gelinlikle gören kişi eğer kirli ve yırtık bir gelinlikle görmüşse bu durum olumsuz şekilde yorumlanır. Eşini kötü bir gelinlikle gören kişinin işleri ters gidecek ve kazancı düşecek demektir. Rüyayı gören kişi sıkıntı yaşayacak ve eşi ile boşanma durumuna gelecek şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada eşini gelinlikle görmek bazı yorumculara göre hastalık anlamına da gelir. Eşi gelinlikli olan kişinin eşi ile olan hayatını düzenlemesi ve sorunları varsa bu sorunları ortadan kaldırmak için çalışması gerekir. Rüyada eşini gelinlikle görmek genel olarak kavgaların biteceği, her işin yoluna gireceği anlamlarına gelir. Ancak bazı yorumculara göre gelinlik erkeğin eşi ile ve ailesi ile sorunları olduğuna da işaret eder.

Özel Makalelere Bakın

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.