Kadın Sitesi

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

02.04.2020
596
Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek kişi için olumsuz sayılan rüyalardan biridir. Saçlar kişinin mal varlığı, manevi huzuru ve elinde olan her şey olarak görülür.

Rüyada saçların döküldüğünü görmek de kişinin elinde bulunan maddi ve manevi değerlerin yavaş yavaş elinden gideceğini sembolize eder. Uğursuzluk olarak da görülen bu rüyada saçların tutam tutam dökülmesi kişinin çevresinde kendisine karşı kötü duygular besleyen kişilerin var olduğunu da gösterir.

Tek tek saçların döküldüğünü görmek sıkıntılı zamanlar geçirileceğine ve biraz maddi biraz da manevi yönden imtihanlar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saçının dökülmesi neye gelir
Rüyada saçının döküldüğünü görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek yakın zamanda maddi kayıplar yaşanacağına, iş yerine sorunlar olabileceğine, özel hayatta güvenilen kişilerden zarar görüleceğine de yorumlanabilmektedir. Ayrıca Kadının Kocası Üzerindeki Hakları yazımıza da bakınız.

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek Neye İşarettir?

Saç dökülmesi ile ilgili olarak görülen rüyalar genelde sıkıntılara işaret eder. Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek kişinin rızkının azalacağına ve maddi olarak zor günler geçireceğine yorumlanabilir.

Saçların çok fazla döküldüğünü görmek maddi kayıpların çok olacağına, rüyada saçların tane tane dökülmesi ise maddi zararın azar azar gerçekleşeceğine işarettir.

Kişi evlenmeyi düşünüyorsa çevresinde ona zarar vermek isteyen kişiler olabilir ya da evleneceği kişiye karşı dikkatli olması gerekir. Rüyada saçının döküldüğünü görmek makam- mevki sahibi kişiler için de makamından olmaya ya da çevresinde kendisinin kötülüğünü isteyen kişilerin olduğuna yorumlanır.

Zengin birinin rüyasında saçlarının döküldüğünü görmesi fakirleşeceğine, çevresi tarafından sevilen birinin bu rüyayı görmesi ise yakın zamanda çevresinde kendisi ile ilgili kötü olaylar duyacağına işaret eder.

Rüyada saçının döküldüğünü görmek kişinin özel hayatında tartışmayı beklemediği kişilerle dahi arasının bozulacağına ve bu sorunu içine atacağına yorulmuştur. Ayrıca bu tarz rüyalar kişinin manevi olarak da oldukça kırılgan ve alıngan bir döneme girdiğinin habercisidir.

Rüyada banyo yaparken saçların döküldüğünü görmek birden bire üzüntü verici olaylar yaşanacağına ve kişinin bu durumu kafasına fazla takacağına yorumlanır. Top top saçların döküldüğünü görmek yaşanan sıkıntılar nedeniyle kişinin sağlık sorunları yaşayacağını da haber verir. Rüyada saçların yastığa ya da yorgana dökülmesi çok istenen bir konu hakkında hayal kırıklığı yaşanacağına ve olması istenen bu işin olmayacağına yorumlanır.

Kişinin sadece bir tutam saçının döküldüğünü görmesi aile içerisinde bir büyüğün kalbini kıracak hareketler yapmaya yorumlanır. Rüyada saç ve sakalın aynı anda dökülmesi eğitim hayatında yaşanacak sorunların habercisidir. Eğitim hayatında zorlu bir sürece girileceği ve kişinin çok çalışarak bu süreci atlatabileceği de tabircileri yorumları arasında bulunur.

Rüyada saçının döküldüğünü görmek
Rüyada saçının döküldüğünü görmek

Rüyada Başkasının Saçının Döküldüğünü Görmek Neye İşarettir?


Rüyada başkasının saçının döküldüğünü görmek hayırlı bir olay yaşanacağını gösterir. Rüyada saçının döküldüğünü görmek gibi olumsuz bir şekilde yorumlanmayan bu rüya tamamen kazanç elde edileceğinin, evlilik için anlaşılacağının habercisidir.

Başkasının saçının döküldüğünü görmek bazen maddi yönden sıkıntıların yaşandığı bir dönemde dahi işsiz kalınmayacağına yorumlanır. Maddi yönden çok zorlu bir iş dahi olsa bulunacağına işaret eden bu rüya az kazanç ancak çok huzur ve mutluluk anlamına da gelmektedir. Özellikle evlilik öncesinde görülen bu rüya kişinin huzurlu bir evlilik hayatı olacağının işaretidir.

İş hayatında sıkıntıların ve çalkantıların olduğu bir dönemde görülen bu rüya yakın zamanda sıkıntıların son bulacağına yorumlanabilir. Geçici bir sıkıntı döneminde olunduğunun ve yakında bütün hayatın düzene gireceğine işarettir. Eğer rüyada saçı dökülen kişi tanınıyorsa bu o kişinin sağlık sorunları yaşayacağına da yorumlanır.

Rüyada saçları dökülmüş birini görmek kişinin hayatının hemen her evresinde kararsızlık yaşayacağına ve başkalarının müdahale etmesi ile karar vereceğine işarettir. Bu tarz rüyalar karar aşamasında olunan işlerde dikkat edilmesi gerektiğini de haber verir. Erkeğin karısı üzerindeki hakları yazımızıda okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Dökülmesi ve Ağlamak Neye İşarettir?

Rüyada saçının döküldüğünü görmek ve buna ağlamak kişinin aile hayatında oldukça güzel günler geçireceğine ve eşi ile mutlu bir hayat süreceğine işarettir. Borçların ödeneceğine, sıkıntılı zamanlarda mutlaka bir çıkış yolu bulunacağına, ailecek mutlu olunacak bir işe adım atılacağına yorumlanır. Kişinin rüyada saçının dökülmesi ve kel kaldığını görmek hayatın geri kalan kısmında doğru adımlar atarak rahat bir hayat yaşanacağına işaret eder.

Evlilik, iş ve sosyal hayatta başarının yakalanılacağı ve karar verirken yanlışlar yapılmayacağı da rüyadan çıkarılan yorumlar arasındadır.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.